[NoMercy] Clan Forum

"Mówią,że jesteśmy najlepsi ... " oO


  • Index
  •  » Inne
  •  » Dentysta z Rzymu chce zostać prezydentem USA

#1 2007-07-20 13:05:50

exile

d00d

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 12
Punktów :   

Dentysta z Rzymu chce zostać prezydentem USA

Mieszkający od ćwierć wieku w Rzymie amerykański dentysta Jack Shepard chce zostać prezydentem USA. W tym celu zamierza wziąć udział w prawyborach partii republikańskiej, która wyłoni swego kandydata do Białego Domu przed przyszłorocznymi wyborami prezydenckimi.
Jego program wyborczy to "przywrócenie Stanom Zjednoczonym niepodległości, dumy i prestiżu na świecie" oraz zakończenie konfliktu izraelsko-palestyńskiego i wojny w Iraku.

60-letni lekarz ze stanu Minnesota ma swój gabinet na małym osiedlu między Wiecznym Miastem a nadmorską Ostią.REKLAMA    Czytaj dalej


Na stronie internetowej www.jackshepardforpresident.com. przedstawia swą kandydaturę i jak najbardziej serio prosi rodaków o poparcie.

W swych spotach wyborczych, dostępnych w Internecie, Shepard nie kryje niechęci do proizraelskiej polityki władz Stanów Zjednoczonych, którą uważa za szkodliwą. - Nie jestem antysemitą - mówi - jestem w połowie hebrajskiego pochodzenia, ale uważam, że lobby izraelskiego rządu w Waszyngtonie wyrządziło olbrzymie szkody.

Na stronie internetowej znajdują się również zdjęcia z jego wizyt w Bagdadzie w czasach reżimu Saddama Husajna, gdy jako wolontariusz niósł pomoc irackim dzieciom, cierpiącym z powodu obowiązującego wówczas międzynarodowego embarga.

Shepard pytany o to, kto mógłby sfinansować jego kampanię wyborczą, odpowiada: "Miliony ludzi, którzy znają mnie z mojej działalności".

Wkrótce, jak pisze Ansa, w ramach kampanii wyrusza w podróż do Syrii i Iranu. W Damaszku amerykański dentysta zamierza spotkać się z żyjącym tam na wygnaniu przywódcą Hamasu Chalidem Meszalem, by przekonać go do uznania Izraela.

http://wiadomosci.onet.pl/1574966,69,1,1,,item.html

Offline

 

#2 2007-07-20 13:07:46

[NoMercy]ma66ot^

Administrator

2951625
Skąd: Olesno
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 71
Punktów :   

Re: Dentysta z Rzymu chce zostać prezydentem USA

n/c



Better to reign in HELL
than to serve in HEAVEN.

Offline

 

#3 2007-10-03 11:16:32

ex[NoMercy]Orochimaru

Hokage Elite

Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 300
Punktów :   

Re: Dentysta z Rzymu chce zostać prezydentem USA

Ostry patent;]

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Dentysta z Rzymu chce zostać prezydentem USA

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl